Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
.........................




Broj postova : 47
Registration date : 07.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimeuto svi 22, 2007 8:31 am

Naš Bog je ljubomoran Bog (Jer 2, 17)

Neka on slomi svaku moć idolopoklonstva nad katolicima!

Amen!
[Vrh] Go down
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimepet svi 25, 2007 2:19 am

Biblijski Kršćanin Izreal je napisao/la:
Naš Bog je ljubomoran Bog (Jer 2, 17)

Neka on slomi svaku moć idolopoklonstva nad katolicima!

Amen!

Ja ću ići dalje od ovog katolici...
Ti Gospodine Isuse KRiste u svakom čovjeku
probudi onu istinsku želju da te ponovno susretnu u istini.
Otvori ustave nebeske da rose milošću Duha
u svako srce ljudsko koje je zarobjeno bilo
kakvim idolopoklonstvom, bilo tijelom, duhom ili dušom i
kida okove jarmene .!
Amen! Slava Ti KRiste!cheers
[Vrh] Go down
.........................




Broj postova : 47
Registration date : 07.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimepet svi 25, 2007 3:38 am

Ja ću ići dalje od ovog katolici...

Slažem se s tobom draga sestro monahinjo. Shvatili smo da Suljo nije nikakav katolik iz više razloga. Neki od njih su nekršćanska teologija i loš odnos prema tebi, koja si ipak za katolike uzor.

Nemam ništa, draga monahinjo, protiv tebe iako si zarobljena u tradiciju i religioznost, dapače volio bih da se udaš te da imaš puno djece. Vidi se da si upoznala živoga Isusa, čitaš Pismo, poznaješ teologiju i razumiješ Lutherovu misao te nisi zarobljena mariologijom kao Suljo.


Ako je Božja volja, neka ti se pojavi izabranik tvoga srca kao sunce iza mračnih oblaka.

:sunny:
[Vrh] Go down
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimesub svi 26, 2007 12:21 am

DRAGI MOJ bIBLIJSKI KRŠĆANINE IZRAEL!
Znaš o mnogim stvarima ja razmišljam, i vjeruj mi mnogo puta još prije mi došlo da prijeđem u protestante, ali eto moj put je ovdje. Drago mi je da si iskren i to poštujem, ali eto, moj način života je ovaj, ali to me ne zadržava da ne slušam nadahnuća Duha Svetoga i tako živim. Ovaj način života mi nije neko omeđeno vrijeme i određeno da tako bude, nego ja gledam dalje od toga. Ja se slažem sa sv. Pavlom: Duhove provjeravajte, dobro zadržite, loše odbacite. Ako mi ovo pomaže da rastem u osobnom odnosu s Živim Bogom, tada mi nitko ne može to zabraniti. Stoga ja sebe ne smatram zarobljenom u tradiciju i religioznost...Dapače, mnoge stavri sam otkrila preko ovog načina života i ne mislim se zaustavit na tome, pa makar imala i hrpu protestanata, pentakostalaca itd za prijatelje i one koji me barem molitvom podržavaju. Razumiješ li? Bez obzira, vjerujem u Trojedinog Boga i na kraju idem k njemu a ne k ljudima u Onaj Dan! Neka je stoga Bog proslavljen i po ovome. a što se tiče Luthera.... Vrlo mi je zanimljiva osoba i njegova rečenica: "Moja savjest je zarobljenik Božjeg svijeta" jest i meni mjerilo. Ljudi su prolazni-Bog je vječan!
[Vrh] Go down
.........................




Broj postova : 47
Registration date : 07.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimesub svi 26, 2007 3:53 pm

Draga moja monahinjo!
Hvala ti na iskrenom i iscrpnom odgovoru.
Lijepo je sve što činiš za Gospodina.
Drago mi je što si ga upoznala i želiš vršiti njegovu volju.
Ako je njegova volja da ti tu ostaneš, ostani.
Samo ne bih volio da propustiš neke važne momente u životu kada ti Gospodin želi dati i više nego što misliš.
Ne želim da ovo shvatiš kako ja želim da ti postaneš reformirana kršćanka (to ti već jesi u srcu, velika je razlika u smislu pojmova reformirani i protestant Wink ), samo želim da ustraješ u vršenju Božje volje, te ako je Božja volja želim ti da uspiješ u manastiru.

sunny
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimepon svi 28, 2007 2:07 am

Ja ću samo dodati:
CRKVU KRISTOVU čini svaki čovjek koji se rodio nanovo odozgor.
Hvala i slava Bogu za to.
Ima jedna alegorija koja je jako poučna. Čujte!

Jedan propovjednik ode u pakao na vrata i upita: ima li ovdje katolika. Rekoše mu:" Ima!"
Propovjednik:"Protestanata?" Odgovoriše mu:"IMA"
Propovjednik razočaran ode u raj.
Na vratima raja upita:"Ima li ovdje katolika, protestanata, pravoslavaca...?"
Odgovoriše mu iz raja:"Nema!"
Propovjednik zatim upita:"Koga onda ima?"
Odovoriše mu:"Imaju oni ŠTO SU SE RODILI ODOZGOR!"
The End
Ijako ova priča nije točna, već je fikcija- svima nam je pouka.
Pismo jasno kaže da oni koji se rode odozgor idu u nebo (Iv3:3).
Piše:"Bog nam je dao život vječni; i taj je život u Sinu njegovu.
Tko ima sina, ima život; tko nema Sina Božjega, nema života."(Iv5:11-12).

A po pitanju idolopoklonstva, moramo moliti da Bog oslobodi ljude od toga.
Idoli osim ikona mogu biti:
novac, posao...
Isusa moramo uvijek staviti na prvo mjesto, jer Isus reče:
"Tko nije sa mnom, protiv mene je i tko ne sabire sa mnom, rasipa."
(Matej 12:30).
_____________________________________________________
Neka Krist sruši sve idole u ljudima i neka ugledaju Njega.
AMEN
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimepon svi 28, 2007 3:30 am

Gideon je napisao/la:
Draga moja monahinjo!
Hvala ti na iskrenom i iscrpnom odgovoru.
Lijepo je sve što činiš za Gospodina.
Drago mi je što si ga upoznala i želiš vršiti njegovu volju.
Ako je njegova volja da ti tu ostaneš, ostani.
Samo ne bih volio da propustiš neke važne momente u životu kada ti Gospodin želi dati i više nego što misliš.
Ne želim da ovo shvatiš kako ja želim da ti postaneš reformirana kršćanka (to ti već jesi u srcu, velika je razlika u smislu pojmova reformirani i protestant Wink ), samo želim da ustraješ u vršenju Božje volje, te ako je Božja volja želim ti da uspiješ u manastiru.

sunny
Hvala ti Gideone! Ja ću samo reći! KRist mi je na prvome mjestu! Nadahnuća Duha Svetoga slušam i slijedim. Neželim propustiti trenutke toga dara koje ima za mene. Želim biti Njegov svjedok do nakraj zemlje, na što me je i pozvao!
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimepon svi 28, 2007 11:19 am

Dobro kaže Admin,ima raznog idolopoklonstva,kipovi po crkvama nisu ništa naspram oholosti,škrtosti i tome slićno.
Možemo lako biti idolopoklonici raznim stvarima,pa eto molimo se i čuvajmo dragi moji.
[Vrh] Go down
DJ LunaMoon
Admin
DJ LunaMoon


Broj postova : 82
Age : 39
Localisation : Orasje
Registration date : 20.04.2007

Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitimečet svi 31, 2007 7:07 pm

Bill Perkins u svojoj knjizi ''Kad se dobri muskarci nadju u iskusenju'' kaze da je i pozuda idolopoklonstvo Exclamation Da da.

Svaki puta kada pocinemo taj grijeh, poklonemo se demonu koji stoji iza toga grijeha, kaze Bill. Zanimljivo.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/djlunamoonsound
Sponsored content





Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Empty
PostajNaslov: Re: Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!   Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neka Bog otkloni svako idolopoklonstvo!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Neka Bog Zaustavi Okultizam

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Molitva :: Molitva Za Oslobođenje-
Forum(o)Bir: