Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobar potez brate!

Go down 
+4
Trubar
Jevrejin
Luther
Iva
8 posters
Autor/icaPoruka
Iva

Iva


Broj postova : 18
Registration date : 17.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimeuto tra 17, 2007 3:36 am

Evo svakako je lijepo da se krscani druze i diskutiraju o raznim temama a svakako i da s e novi ljudi obracaju Isisu Kristu i dolaze k njemu.
Bog s tobom brate!
Iva
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimesri tra 18, 2007 4:22 am

Iva je napisao/la:
Evo svakako je lijepo da se krscani druze i diskutiraju o raznim temama a svakako i da s e novi ljudi obracaju Isisu Kristu i dolaze k njemu.
Bog s tobom brate!
Iva


Very Happy Hey! Hvala ti puno što si se prijavila na ovaj forum.
Neka te Bog bogato blagoslovi!
Brat Ziger
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimesri tra 18, 2007 4:48 pm

Veliki pozdrav mom prijatelju administatroru.

Moram da te pohvalim, veoma lepo osmisljen forum. Pravo osvezenje.


Bice mi drago da ucestvujem na ovakvom projektu.



Mir Hristov svima od Jevrejina. cheers
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet tra 19, 2007 1:11 am

Jevrejin je napisao/la:
Veliki pozdrav mom prijatelju administatroru.

Moram da te pohvalim, veoma lepo osmisljen forum. Pravo osvezenje.


Bice mi drago da ucestvujem na ovakvom projektu.



Mir Hristov svima od Jevrejina. cheers


Hvala brate puno i tebi!
Neka i tebe blagoslovi Gospodin kroz ovaj forum i neka se proslavi SVETO IME NJEGOVO!
cheers AMEN
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Trubar

Trubar


Broj postova : 10
Age : 67
Registration date : 25.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimesri tra 25, 2007 1:26 pm

Želim vam sve dobro od Gospoda Isusa Krista i sve vas lijepo pozdravljam.

Dobar potez brate! Primoz_trubar11
[Vrh] Go down
http://protestantskaskupnost.yuku.com/
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet tra 26, 2007 12:36 am

Forum je odličan a slika gore je super,lijepo zelenilo,kućica za druženje i tu padaju sve maske,ma super.Pohvaljujem brata koji se potrudio oko svega toga.
Obilje Božjeg blagoslova želi vam Sandra.

I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet tra 26, 2007 2:19 am

Dobro došli Trubar i Trešnja. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Želim vam svako dobro u imenu načega Gospodina Isusa Krista
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
.........................




Broj postova : 47
Registration date : 07.05.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimepon svi 07, 2007 10:57 am

Pozdrav tebi Jevreju! Drago mi je da smo opet zajedno! pig

Nije li ovaj forum peglomazan? Tko će sve to pratit??? lol!
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimeuto svi 08, 2007 5:28 am

izrail je napisao/la:
Pozdrav tebi Jevreju! Drago mi je da smo opet zajedno! pig

Nije li ovaj forum peglomazan? Tko će sve to pratit??? lol!


Dobro došao i ti
Very Happy
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Daniel




Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 15.05.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimeuto svi 15, 2007 4:37 pm

evo i mene, neki me znaju, neki ne, posebno puno pozdrava bratu Jevrejinu i Zigeru prijatelju...

neka vas sve zaštiti svemogući Bog Sveti Otac Jahve, Gospodin naš i Kralj Isus Krist Nazarećanin i Duh Sveti i ispuni svojim Duhom da budemo spremni i dostojni za Slavni Dolazak našeg Zaručnika Gospodina Isusa kojeg svi jako volimo i štujemo i neka očisti naša srca svakog grijeha i svake nečistoće za koju On zna da postoji tako da nas može dovesti pred Oca kao Čistu neokaljanu Djevicu...amen
[Vrh] Go down
http://bozjeprorocanstvo.com
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimeuto svi 15, 2007 11:58 pm

Daniel je napisao/la:
evo i mene, neki me znaju, neki ne, posebno puno pozdrava bratu Jevrejinu i Zigeru prijatelju...

neka vas sve zaštiti svemogući Bog Sveti Otac Jahve, Gospodin naš i Kralj Isus Krist Nazarećanin i Duh Sveti i ispuni svojim Duhom da budemo spremni i dostojni za Slavni Dolazak našeg Zaručnika Gospodina Isusa kojeg svi jako volimo i štujemo i neka očisti naša srca svakog grijeha i svake nečistoće za koju On zna da postoji tako da nas može dovesti pred Oca kao Čistu neokaljanu Djevicu...amen
[i]
AMEN
Hvala ti brate što si s nama.
Neka te Bog blagoslovi!
cheers
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimesri svi 16, 2007 12:40 pm

Moram da pozdravim Danila. Danilo pozdravljam te i drago mi je da si i ti na ovom forumu.


Svako dobro.
[Vrh] Go down
mojsije




Broj postova : 6
Registration date : 14.05.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet svi 17, 2007 1:44 pm

Jevrejin je napisao/la:
Moram da pozdravim Danila. Danilo pozdravljam te i drago mi je da si i ti na ovom forumu.


Svako dobro.

Pridružujem se pozdravu. Danilo neka te queen blagoslovi!
[Vrh] Go down
Daniel




Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 15.05.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimepet svi 18, 2007 11:42 am

hvala prijatelji moji i braćo...baš sam prije neko vrijeme čitao jednu knjigu zove se "Isusova Pisma" koja objašnjavaju Pisma 7 Crkava i tamo autor navodi jednu stvar koja je stvarno dobra za zapamtiti i uvijke imati na umu....kaže otprilike: "Kršćani se svađaju danas sve više i više, a ni ne razmišljaju da bi jednoga dana oni svi trebali nasljediti zemlju i živjeti u miru..." eh, Bog vas blagoslovio
[Vrh] Go down
http://bozjeprorocanstvo.com
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimesri svi 23, 2007 1:14 am

Daniel je napisao/la:
hvala prijatelji moji i braćo...baš sam prije neko vrijeme čitao jednu knjigu zove se "Isusova Pisma" koja objašnjavaju Pisma 7 Crkava i tamo autor navodi jednu stvar koja je stvarno dobra za zapamtiti i uvijke imati na umu....kaže otprilike: "Kršćani se svađaju danas sve više i više, a ni ne razmišljaju da bi jednoga dana oni svi trebali nasljediti zemlju i živjeti u miru..." eh, Bog vas blagoslovio

cheers
Tako je, i ja se slažem! cheers
AMEN
Božji blagoslov!
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Iva

Iva


Broj postova : 18
Registration date : 17.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet svi 24, 2007 2:49 am

Daniel je napisao/la:
evo i mene, neki me znaju, neki ne, posebno puno pozdrava bratu Jevrejinu i Zigeru prijatelju...

neka vas sve zaštiti svemogući Bog Sveti Otac Jahve, Gospodin naš i Kralj Isus Krist Nazarećanin i Duh Sveti i ispuni svojim Duhom da budemo spremni i dostojni za Slavni Dolazak našeg Zaručnika Gospodina Isusa kojeg svi jako volimo i štujemo i neka očisti naša srca svakog grijeha i svake nečistoće za koju On zna da postoji tako da nas može dovesti pred Oca kao Čistu neokaljanu Djevicu...amen

I ja se brate u potpunosti slazem s tobom!Krscani su izgubili u zadnje vrijeme granice u medusobnom optuzivanju o glupostima kao sto su dogme i religija da ne vide da smo svi mi dio jednog tijela i da cemo morati bastiniti zajedno zivot vjecni.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitimečet svi 24, 2007 4:45 am

Iva je napisao/la:
Daniel je napisao/la:
evo i mene, neki me znaju, neki ne, posebno puno pozdrava bratu Jevrejinu i Zigeru prijatelju...

neka vas sve zaštiti svemogući Bog Sveti Otac Jahve, Gospodin naš i Kralj Isus Krist Nazarećanin i Duh Sveti i ispuni svojim Duhom da budemo spremni i dostojni za Slavni Dolazak našeg Zaručnika Gospodina Isusa kojeg svi jako volimo i štujemo i neka očisti naša srca svakog grijeha i svake nečistoće za koju On zna da postoji tako da nas može dovesti pred Oca kao Čistu neokaljanu Djevicu...amen

I ja se brate u potpunosti slazem s tobom!Krscani su izgubili u zadnje vrijeme granice u medusobnom optuzivanju o glupostima kao sto su dogme i religija da ne vide da smo svi mi dio jednog tijela i da cemo morati bastiniti zajedno zivot vjecni.


Haleluja! cheers
Slava Gospodinu!
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Sponsored content





Dobar potez brate! Empty
PostajNaslov: Re: Dobar potez brate!   Dobar potez brate! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobar potez brate!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ako si u dubini
» Dobar materijal

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: UPOZNAJ FORUM: Vaša Pitanja, Prijedlozi i Sugestije-
Forum(o)Bir: