Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ako si u dubini

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
gabriella

gabriella


Broj postova : 18
Registration date : 21.01.2009

Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Ako si u dubini   Ako si u dubini Icon_minitimepet sij 30, 2009 8:04 am

Bog nas izbavlja dopustajuci da sidjemo u dubinu.On dopusta da potonemo u ocaj svojih greha,dok nam ne ostane drugi izbor nego da se okrenemo k njemu!!Na kraju iz utrobe nasega pakla ,vapimo;Gospodine molim te poslusaj me,dodirni me!!Dotakao sam dno,bez nade sam na vidiku.Ti Gospodine ,jedini me mozes izbaviti!!Mozda si i ti dodirnuo koren planine radi svojih greha?Cini ti se da neces pobediti nad tim lako zavodljivim grehom ili gorcinom?Ali Bog je dopustio da dotaknes dubinu!.Ali sve je to sa jednom svrhom ucinio..On se nada da ces i ti poput Jone uprti svoje oci prema njemu!.Tvoj nebeski Otac ne zeli da ostanes u dubini i da klones duhom i pod teretom krivnje i osude!!Njegova zelja je da te nauci. Da se u svakoj sitvaciji pouzdas u njega..! U nebeskog Oca! koji te neizmerno vecnom Ljubavlju ljubi!
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Re: Ako si u dubini   Ako si u dubini Icon_minitimesub sij 31, 2009 7:27 am

Pa to se slaze sa Hristovim recima: Blago siromasnima duhom, jer je njihovo carstvo nebesko.
[Vrh] Go down
gabriella

gabriella


Broj postova : 18
Registration date : 21.01.2009

Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Bog je dobar   Ako si u dubini Icon_minitimesub sij 31, 2009 4:47 pm

Da slava Bogu za to.Rec bozija je zivot i istina.Zivimo po njoj i bicemo srecni uvek u nasem zivotu!!
[Vrh] Go down
gabriella

gabriella


Broj postova : 18
Registration date : 21.01.2009

Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Molitva..Gospode!!   Ako si u dubini Icon_minitimepon vel 02, 2009 8:32 am

-Da li je moguce;da vec jednom dodje Istina?Zbog cega uvek lazemo i nastojimo druge prevariti?Svaki covek ima pravo da mu drugi pokaze pravo lice,da mu jasno kaze prave misli!-Cesto sam iznenadjen sto susrecem Hriscane kako lazu,kao i ostali ljudi.Dakle,oni nisu shvatili poruku o Radosnoj vijesti?iSTINE KOJA OSLOBADJA?-Cujem da ima ljudi cak u vodstvu crkve za koje ne postoji kult istine.? Kad diktatori utvdjuju svoju vlast organizovanim lazima,kada se ratoborni narodi pokrivaju jagnjecom kozom,kad se inperijalisticki narodi kao dobro cinitelji predstavljaju a gule druge.Kad politicari obmanjuju narod,to su ponasanja koja treba kazniti.Ali ,da tvoji ljudi.. koji izjavljuju da pripadaju tebi,i da su nosioci tvoje radosne vijesti,nemaju osecanja,za Istinu,to me zbunjuje!zbog toga drhtim.Ocajna sam!Kao da se tvoje kraljevstvo moze izgraditi na lazi.Kao da je dozvoljeno na zlo odgovarati zlom..Bilo bi bolje,Gospode,da priznamo svoja lutanja,da ne maskiramo svoje slabosti,da se oslobodimo svoga stida!Bilo bi bolje da kazemo sta je bilo i sta jeste,da ukorimo one izmedju nas koji lazu.-ogresujemo se u pravdu jer svoje krivice prebacujemo na druge i nismo u stanju da shvatimo da je nesto preslo na nase mogucnosti.Molim te Gospode,za taj narod,za propovednike,da svi imaju toliko Ljubavi za Istinu da ona kroz njih zahvati ceo zivot,odnose,sve ustanove covecanstva!! Ne odbaci nas Gospode! Nemoj nas ostaviti u svojoj nemoci! AMEN.
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Re: Ako si u dubini   Ako si u dubini Icon_minitimepon vel 02, 2009 12:54 pm

Amin!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ako si u dubini Empty
PostajNaslov: Re: Ako si u dubini   Ako si u dubini Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ako si u dubini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Molitva :: Duhovni Boj-
Forum(o)Bir: