Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crkva Cjelovitog Evanđelja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
.........................




Broj postova : 47
Registration date : 07.05.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimeuto svi 22, 2007 8:29 am

Upoznao sam dva brata iz te Crkve.
Ima li koga ovdje na forumu?

Oduševili su me letcima i svojom srdašnjošću i radikalnošću u sljeđenju Isusa!

Very Happy
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri svi 23, 2007 2:24 am

Dapače, zamjenik pastora Vedran je moj veliki prijatelj i brat i poznajem ga osobno vrlo dobro i još mnoge.
Zbilja je divna crkva.
Evo ilink:
www.cce.hr
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Daniel




Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 15.05.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimened svi 27, 2007 3:56 am

ja isto idem tamo...pa posjeti nas biblijski kršćaninu Izraelu...
[Vrh] Go down
http://bozjeprorocanstvo.com
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimepon svi 28, 2007 3:34 am

Daniel je napisao/la:
ja isto idem tamo...pa posjeti nas biblijski kršćaninu Izraelu...
Pitanje- imate li i susrete tamo kod glavnog kolodvora u onoj maloj crkvici? Tamo sam bila par puta....
[Vrh] Go down
Daniel




Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 15.05.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimeuto svi 29, 2007 4:47 am

Faith je napisao/la:
Daniel je napisao/la:
ja isto idem tamo...pa posjeti nas biblijski kršćaninu Izraelu...
Pitanje- imate li i susrete tamo kod glavnog kolodvora u onoj maloj crkvici? Tamo sam bila par puta....

da tam su službe i sve ostalo...to je inače iznamljena starokatolička crkva...
[Vrh] Go down
http://bozjeprorocanstvo.com
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimeuto svi 29, 2007 3:22 pm

Super. Došla bih češće da čujem pastora vašega kako govori i da malo sa vama slavim Gospdina, ali mi vrijemene dopušta uvijek... Ali samo hrabro u Kristu naprijed!
[Vrh] Go down
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimečet vel 14, 2008 6:22 am

Ah, branimirci. Dobri su oni. Very Happy

Imaju vam propovjedi Davida Ravenhilla, kupite si to, za osobni rast. Smile
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimepon vel 18, 2008 3:49 am

Slažem se!
U kontaktu sam s njima.
Planira se osnovati kršćanska koalicija na prijedlog pastora Marija Dučića. Tako ćemo mi protestanti s pomoću Božjom ostvariti naša prava i kod mnogih ljudi u Hrvatskoj i šire srušiti tabue koje su o nama nametnuli drugi.
Molitva mojega srca je da se istina evanđeoska još više raširi po ovim našim prostorima i šire.
CCe će ući u povijest, a već je i ušla sa mnogim korisnim potezima za nas protestante.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimeuto vel 19, 2008 2:43 pm

Kakva krscanska koalicija? Shocked Ajd napisi ovdje sto o tome... A ja cu se pokusati raspitati okolo.. Neutral
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri vel 20, 2008 12:58 am

Najbolje je vidjeti mail koji sam dobio od njih:

Poštovani u Kristu,



nakon poduže stanke radi obveza, ali i prijedloga za Kršćansku koaliciju, u privitku Vam, osim ostalog, šaljem i konačni izgled statuta buduće udruge. Molim Vas još jednom pregledajte statut kao i ostale informacije i ako imate kakvu ideju ili prijedlog pošaljite najkasnije do kraja 03. mjeseca jer planiramo navjerojatnije imati osnivačku skupštinu krajem 04. mjeseca. Vjerujem i nadam se kako će ovakva koalicija biti na blagoslov svim kršćanskim zajednicama reformacijske baštine raznih profila jer će svojim jedinstvenom vizijom, načinom djelovanja i projektima utjecati kroz različitost na dobrobit društva u kojem djeluje, a najviše od svega promovirati trajne principe Kraljevstva Nebeskog na opće dobro svakog vjernika i crkve u RH bez previše uplitanja u internu politku, status i načine djelovanja vjerskih zajednica. Također, ovom će se udrugom, vjerujem postići željeni cilj, a to je okupiti ne samo vjerske zajednice raznih profila već i sposobne aktivne vjernike unutar tih zajednica koji će svojim sposobnostima i raznim profilima pridonijeti ostvaivanju misije i ciljeva Kršćanske koalicije u RH. Nakon osnivačke skupštine vjerovatno ćemo pokrenuti web stranicu kao i ostale nužne stvari koje su potrebne za prodor u javnost. Za više informacija ili slanje prijedloga, stojim Vam na raspolaganju. Molim Vas kontaktirajte me na moj osobni e-mial (mario.ducic@zg.t-com.hr ili cce@cce.hr ), jer neću biti dostupan na telefonima radi službenog puta sve do 13.03. Unaprijed zahvalan.



Srdačan pozdrav u ime incijalnog tima,

Mario Dučić
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri vel 20, 2008 3:10 am

Hvala, poslao sam im mail, da mi posalju statut, pa cemo vidjeti. Neutral

Cini mi se kao dobra ideja, ali nekako, nekako, u srcu mi nije odusevljenje. Neutral Bojim se da je to mozda na umjetnoj razini... i da nece zazivjeti. Ali, nadam se da sam u krivu. Shocked
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri vel 20, 2008 5:05 am

Molit ćemo Gospodina da On to vodi i da se NJegovo ime proslvi.
Još bih dodao: trebali bi smo imati radio postaju na FM-u na kojoj će se propovjedati Evanđelje i biti protestantka glazba, emisije...
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri vel 20, 2008 3:01 pm

Istina, vidim kako braca po autima slusaju Radio Marija i HKR (katolicki radio) i nisam bas time odusevljen.

Bilo bi prekrasno da ima gdje pravi radio sa pravom krscanskom glazbom (ne samo krscanskim-emotivnim pjesmama) i propovjedima.

Bilo bi zgodno kada bi se i kakav internet radio slozio. Smile
[Vrh] Go down
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimesri vel 20, 2008 3:05 pm

Inace, poslali su mi iz cce-a statut i ostalo. Cini se sve ok, samo je to ipak sturo... pa cemo morati pricekati da to zazivi da vidimo sto to je i kako ce raditi. Bilo bi lijepo da crkve suradjuju na projektima evangelizacije. A ne ovako svaka crkva s 2 covjeka na ulici svaki tjedan i to u razne dane... djelujemo kao neki kultovi.

Ali pitam se sto ako se tko obrati... biti ce borbe za clanove. Shocked Pitam se kako ce se to rijesiti... Neutral
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitimečet vel 21, 2008 3:37 am

Želiš rješenje?
Pozvati na poniženje sve i na traženje Božjeg lica i Bogu sve predati.
Tada će zbilja krenuti.
Članovi? Braček moj, niš ti ne brini- Krist se bude pobrinuo kao i uvijek, samo Mu moramo predati mjesto koje samo Njemu pripada i to je sve.

Upravu si kada kažeš za radio, ni j nisam oduševljen istim.
Trebamo svoju postaju.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Sponsored content





Crkva Cjelovitog Evanđelja Empty
PostajNaslov: Re: Crkva Cjelovitog Evanđelja   Crkva Cjelovitog Evanđelja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crkva Cjelovitog Evanđelja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Istinka Crkva
» Kristova Pentekosna Crkva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Crkva-Tijelo Kristovo :: Pojedini Udovi-Značaj Vrlo Velik-
Forum(o)Bir: