Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PROROČANSTVA

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimesri srp 30, 2008 4:56 am

Bog mi je jutros (11.7.2008.) dao viziju. Johannes W. Mattutis

Vidio sam kako je od male iskre cijelo skladište municije odletjelo u zrak. I Bog mi je rekao: „Zapiši brzo i neka svi tvoji prijatelji saznaju da bi bili upozoreni, a ne u panici.“

A vidio sam sljedeće: Crna bomba srednje veličine ispaljena je u pustinju poput rakete. Izgledalo je kao da je riječ o vojnoj vježbi. Ispaljena je takoreći bezveze, bez cilja. Nije pogodila cilj i činilo se da je riječ o pogrešnom startu. Bomba je eksplodirala usred pustinje. Činilo se da je promašila cilj i samo bila ispušten u pustinju. Ali nitko nije mogao slutiti du se upravo ispod pustinjskog pijeska nalazila moćna vojska koja je tamo bila već puno ranije. Ova mala bomba, koja je promašila svoj cilj, sada je tamo izazvala pakao.

Uskladištene bombe nisu prestajale eksplodirati. Svake minute dolazilo je do veće i ozbiljnije eksplozije koja više nije prestajala. Dim koji je rezultirao ovim eksplozijama uzrokovao je tamu u cijelom svijetu. Cijeli svijet je ovdje bio kao jedno selo. Svi ljudi, koje sam vidio, bili su ozbiljno pogođeni, prestrašeni i u šoku. Zazivali su i vrištali: „Kako ljudi mogu biti tako ludi i ovdje ispaljivati bombe iako one služe samo za testiranje.“

Eksplozija za eksplozijom je odjekivala. Nije bilo nikog tko bi mogao zaustaviti ovu katastrofu ili ugasiti vatru. Nitko čak nije bio sposoban za tako što. Velik i snažan oblak dima se digao prema nebu kao erupcija snažnog vulkana.

I dok sam nastavio gledati u ovaj pakao, pogledao sam prema podu i vidio kartu koja se širila od Egipta, Izraela, Sirije sve do Pakistana, a u sredini je bila Saudijska Arabija. To je bilo prema mojoj procjeni mjesto gdje je ogromno oružje odletjelo u zrak. Svugdje naokolo je bio pijesak i pustinja. Dim i pijesak od ovog pakla munjevito se raširio diljem svijeta i donio tamu čak usred sunčanog podneva.

Cijeli svijet je bio u panici. Čak sam se i ja od straha probudio i pitao se što se dogodilo.

Gospodin mi je rekao: „Reci mojoj djeci da se ne trebaju bojati jer ja, Gospodin, sam s njima. Još uvijek držim sve pod kontrolom.“ Trebam im reći „da se ne trebaju uspaničiti kada se ovo bude uskoro dogodilo. To se mora dogoditi da bi se mogao pripremiti moj dolazak.“ Vezano za to Gospodin mi je pokazao kako su svi veliki i moćni pobjegli, svaki tražeći špilju ili bunker da se sakrije. Cijelo gospodarstvo, sva udruženja su se raspala kao kuće od karata. Nitko više nije htio ni čuti za njih. Svatko od njih tamo je bezglavo trčao za svoj vlastiti život. Sve je bilo u plamenu, a svi zbunjeni i u panici.

Dok sam nastavio moliti, Bog mi je rekao: „Ali vi, moja djeco, pripadate mojoj obitelji. Vi koji pripadate mojem domu, neću dopustiti da vaši grobovi budu uz bezbožnike. Doći ću i 'pokupiti' svoje i spasiti ih. Vidjet ćete tamne oblake, iskusiti sumorne dane bez sunca, ali vam oni neće moći nauditi. Ja, Gospodin, sam vaš štit , vaša zaštita. Kao što sam nekad zaštitio svoj narod Izrael od anđela smrti u Egiptu, tako ću zaštiti sve na kojima moja krv (krv Isusa) bude pronađena i vidljiva. Vi ste moji prvorođenci koje ću sam štiti i čuvati. Izdržite, bez obzira kroz čega sada prolazite jer će vas to još dublje povezati sa mnom. To učvršćuje vašu vjeru. Približava vas meni i priprema vas za dane potresa i mog dolaska. Djeco moja, prvo mora doći do suda jer grijesi i bezbožnost ljudi viče do neba. Nikad dosad nisu ljudi bili tako bezbožni i nepravedni. Njihove čaše prijestupa su pune i prelijevaju se.

Stoga kaže Gospodin: „Narode moj, vrijeme je da ustanete, podignete svoj glas i upozorite ljude oko sebe na veliki i strašni Dan moga suda koji dolazi na ljude ovoga svijeta. Bogatstva ovoga svijeta će biti uništena, ali moje kraljevstvo dolazi, kaže Gospodin. Ti, dijete moje, vjeruj i imaj povjerenja u mene, budi mi odan, služi mi i spasit ćeš se ti i dom tvoj. I ne boj se, urezan si na mojim dlanovima. Još uvijek sam s tobom u lađi i sigurno ću dovesti tebe i ljude koji su s tobom na drugu obalu, govori Gospodin.



Imamo ključ

…noćas (16. srpnja 2008.) govorio mi je Gospodin. „Djeco moja, dao sam vam ključ moga izobilja, moga spasenja, moga kraljevstva. Sad ste vi na redu.“

Nisam vam dao ključ moje riznice da biste ga čuvali nego da u nju ulazite i iz nje uzimate za sebe i za druge.

Vi ste upravitelji moga bogatstva i moga blagoslova. Možete si uzeti sve što vam je potrebno i time možete i drugima služiti i mijenjati njihovu sudbinu. Gospodin mi je pokazao veliki grad opasan zidinama i s gradskim vratima. Izgledao je kao velika utvrda koja je bila snažna i slavna. Unutrašnjost grada je bilo ogromno skladište, krcato i spremno za poslužit se.

I tada sam čuo glas koji je govorio: „Narode moj, dao sam vam ključ od moga kraljevstva da biste svojim sunarodnjacima otvorili Kraljevstvo Božje. Vi odlučujete hoće li netko ući ili biti ostavljen vani. Vi ste oni koji hrane gladne i dijele dalje kruh.“

Tako govori Gospodin: „Vani pred vašim vratima stoji još puno ljudi koji čekaju samo na to da otvorite vrata moga Kraljevstva i pustite ih unutra. Dijete moje, nisi od mene dobio samo ključ, moje riječi i moga duha, ne, dobio si i važnu funkciju ključara.“

Bog mi je pokazao ljude koji stoje u krugu i dive se ključu, ispituju, ocjenjuju, pričaju i raspravljaju o tome. Ali ga ne koriste. Dijete moje, iskoristi svoj ključ, svoj poziv. Otvori ljudima moje Kraljevstvo. Dok sam još molio nad ovim riječima, Gospodin mi je pokazao da se u okružju djece Božje ne nalazi samo puno autsajdera (tuđinaca) nego suha i neobrađena zemlja. Otvori širom vrata moga doma da bi moj blagoslov preplavio cijelu tvoju zemlju i slava se moja izlila. I kaže Gospodin dalje: „Ako ne iskoristite moja prava i obaveze koje imate kao moja djeca, sve oko vas će se pretvoriti u pustinju i sve što se još tamo nađe uvenut će i usahnuti. Sve oko vas je u stanju smanjivanja i propadanja. Sada svuda oko vas nastaje potreba i nestašica. Sada vam problemi dopiru do grla. Sve ćete krize, koje će još doći na ovaj svijet, imati pod nadzorom ako javno upotrijebite ključ kojeg sam vam dao. Tako ćete se moći suočiti s potrebom vašeg susjeda, ali i s vlastitom. Unutar mojih zidina, kaže Gospodin, ima svega dovoljno za svakoga.

„A ključ je za to“, kaže Gospodin, „da mi cijelog i nepodijeljenog srca služite, držite se moje Riječi i mog pomazanja. Djeco moja, davno sam vam dao ključ. Već ga posjedujete i svugdje ga možete ponijeti.

Ako ne budete koristili svoj ključ, izbit će oko vas pakao i dohvatiti vas, uništiti vašu ljetinu (žetvu) i pobijediti vas. Imate to u svojoj ruci. Vaše ustajanje i djelovanje bit će za mene znak da se pojavim. Nadvit ću se nad vas kao oblak, prekriti vas, štititi i otjerati sve vaše protivnike.

Javno i glasno govorite moju Riječ! Budite puni moje Riječi! Navješćujte moje ime i nemojte me se sramiti. Smiono stavljajte svoje ruke na bolesnike, a ja, Gospodin, ću ih iscjeljivati. Iscjeljenje je moja stvar i moje djelo, a ne vaše. Istjerujte demone i ne prihvaćajte sve od njih. Govorite novim jezikom! Nemojte se žaliti i jadati! Živite svetim životom! Nemojte u svemu sudjelovati! Naučite reći ne! Govorite svojim planinama, brigama i strahovima! Pošaljite ih u morsku dubinu! Imaš moj ključ, dijete moje, i k tome još i moju zapovijed. Proslijedi dalje moje zapovijedi. Ja sam s tobom, što ti u ovo vrijeme još treba? Idi samo naprijed utješen, cijela zemlja ti leži otvorena pred tobom. Osvajaš ju i uzimaš.

----- o -----


Molim te, ako je moguće, pošalji ovu viziju svim svojim prijateljima. Prevedi, ako je neophodno i neka tvoji prijatelji znaju, „jer će se uskoro dogoditi“.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimesri srp 30, 2008 10:03 am

A tko je Johannes W. Mattutis? I gdje si nasao tu viziju? Jesi li je dobio na mail?
Neutral
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimečet srp 31, 2008 6:50 am

dominik je napisao/la:
A tko je Johannes W. Mattutis? I gdje si nasao tu viziju? Jesi li je dobio na mail?
Neutral

Nije bitno tko je to, bitno je da imamo upozorenje.
Nisam mogao naći tko je.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimečet kol 07, 2008 10:08 am

Upravo zato i pitam, Pismo kaze da sve treba provjeravati... a ako nesto naleti na mail, moze biti lazno. Neutral Pogotovo kada se radi o "vizijama i prorostvima".

Treba biti oprezan u ova posljednja vremena, jer ce "mnogi doci i govoriti ja sam"... Very Happy
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimeuto kol 12, 2008 4:11 am

Dobro je što si oprezan, ali što se tiče ovoga ne moraš se plašiti jer je došlo direktno od posvećene braće koja su mi ovo poslala mailom.
Jedna sestra mi je proslijedila, a mogu je pitati tko je on.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimeuto kol 12, 2008 7:04 am

ovo proročanstvo se slaže sa pismom,moramo sve provjeravati kroz sveto pismo,dobro nam je poznato da dolaze još veće nevolje,a isto tako znamo da smo u Isusu sigurni i mirni Very Happy ,ah šta sve čeka ovu planetu,a mi se ne moramo bojati,važno je do kraja ostatiu u Kristu i svjetliti jadnim dušama da nađu spasenje u Kristu.
Mnogi me pitaju i čude se kako mi živimo,uvjek sretni i mirni u Kristu a nevolja puno.
Željela bi kad dođu oni najgori dani,zaista da ljudi kroz nas vide živoga Isusa i da se predaju,to mi je najveća sreća i radost da ljudi u nama vide samog Isusa,nek se milost i ljubav preljeva na ispačene duše da nađu mirnu luku u naručju Krista cheers flower
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitimesub ruj 13, 2008 11:11 am

Tresnja,

po cemu vidis da je to prorostvo o kome je pisano po Bibliji? Molim te pomozi malo da shvatim o cemu govoris.
[Vrh] Go down
Sponsored content





PROROČANSTVA Empty
PostajNaslov: Re: PROROČANSTVA   PROROČANSTVA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PROROČANSTVA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Crkva-Tijelo Kristovo :: Čuda Koja Čini Bog-
Forum(o)Bir: