Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svaki Novi Dan

Go down 
+2
Faith
Luther
6 posters
Autor/icaPoruka
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon sij 07, 2008 10:49 am

Svaki novi dan stavljajmo uzdanje svoje u Isusa, predajmo Mu dan, predajmo sebe u tom danu imajući na umu da je On uvijek s nama u svakomu trenutku.
Sve što činimo u tom danu neka proslavi Njega koji je uvijek s nama.
Neka u svakom trenu dana Njegovo ime sveto bude proslavljeno u našim životima.
Život vječni jest poznavati Boga (vidjeti Ivan 17:3).
Kak možemo reći da Ga poznajemo ako s Njim ne djelimo svaki trenutak našega života, Njemu na slavu živeći, biti u Njegovoj prisutnosti sve više i više- svaki novi dan
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesub sij 12, 2008 2:06 am

Amen brate!
Ako je netko u KRistu rođen, nov je stvor, pa tako treba i živjeti,
što bi značilo- Bože tvoja volja,mir moj!
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimeuto vel 05, 2008 5:41 am

I u ovom danu svoje uzdanje stavimo u Gospodina, predajmo Mu sve što imamo svjesni da on izvodi sve na dobro onima što ga ljube.
"Jahve nad vojskama Bože naš!
Predfajemo Ti sve.
Ti nas radi milosđa svojega upravljaj i ravnaj na slavu Tvojeg svetog i moćnog imena: ISUS
Amen"
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
goga
Admin
goga


Broj postova : 19
Age : 46
Localisation : Zagreb
Registration date : 07.07.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:19 am

Život bez Krista nije život... bijah mrtva, a sada živim!

Predivno je kada možemo staviti sve svoje pouzdanje u Gospodina, u potpunosti mu biti predani, tada je tu radost, sreća, mir i nijedna briga niti tjeskoba ne može nas nadvladati, kada u vjeri stojimo pred licem Gospodnjim i na njegove grudi oslanjamo se....

I kada dođu brige, kada zaokupe misli na tren, tada taj tihi glas u meni onako nježno kaže: "Ne brinite se tjeskobno..." i ako ne čujem odmah, ponovi još jednom, i još jednom sve dok ne čujem i samo mir predivan, mir sa neba se spusti i tada znam da je to Gospodin, moj Bog koji se brine za mene u svakoj situaciji, u svakom trenutku, poznaje svaku moju boru, svaku moju vlas, svaku moju brigu.... i uvijek, ali baš uvijek je tu....

"Nikada te neću napustiti, nikada te neću zapustiti"... to je moj Gospodin, Isus Krist, kralj nad svim kraljevima....

I dok pišem ovom, tako me prolazi ta predivna Božja milost, ta radost, ispunjenje, potpuna sreća...

Slava ti Kriste.... puno puta jednostavno nemam riječi kojima bih ti dala slavu, čast i hvalu koja ti pripada za sve što si učinio za mene i za sve ljude na ovoj zemlji!

Slava ti Isuse!!!!
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:02 am

Evo i ovaj dan je Tebi darovan, i ovaj dan je Tvoj. Ovaj dan si neophodno potreban, zato Tvoj dan je moj dan, kada si sa mnom svaki dan.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon ruj 08, 2008 1:55 am

O da Bože naš, ovaj dan tebi predajemo da nas Ti vodiš u svojemu milosrđu, jer Ti znaš najblje. Daj Bože da dan i noć razmišljamo o Riječi Tvojoj.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesub sij 24, 2009 5:15 am

Hristos je odmor, dan odmora.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesub sij 24, 2009 6:34 pm

I u ovom novom danu kojeg si Ti stvorio slavimo Tvoje ime sveto ISUS.
Ime je tvoje ime nad imenom svakim ime. O Gospodaru, evo predajem Ti se u ruke Tvoje probodene čavlima za mene i za sve, dajem se u Tvoje ruke i naslanjam na Tvoja prsa kao Ivan u onoj noći- učitelju moj, volim te i slavim te. U Tebi sam miran i bezbrižan, jer s Tobom je sve dobro čak i kada se oko nas sve ruši mi se možemo u tebi radovati, jer s nama si Ti.
o obožavamo Tebe naše UZDANJE!
AMEN cheers
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon sij 26, 2009 9:25 am

Jevrejin je napisao/la:
Hristos je odmor, dan odmora.

tako je brate,on je naš dan odmora cheers
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon sij 26, 2009 1:22 pm

Trešnja je napisao/la:
Jevrejin je napisao/la:
Hristos je odmor, dan odmora.

tako je brate,on je naš dan odmora cheers

hm, hm ... ne vuci me za jezik.

Mozda Isus ima neku poruku kroz istinu da je On nas dan odmora. A mi je ne vidimo niti razumemo. hm... hm... lepo sam ti rekao.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon sij 26, 2009 3:27 pm

Da, svaki dan mi počivamo u Njemu.
On nam daje odmor! Haleluja! Slavimo Ga i u ovomu danu!
Very Happy
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimeuto sij 27, 2009 4:46 am

To je tacno, nego sam se malo pokusao nasaliti sa Tresnjom.

On i je nas odmor svaki dan. To je velika istina. Samo sto ja prihvatam i Biblijski dan odmora, za telo. Ne zamerite.
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimeuto sij 27, 2009 10:17 am

subota ili nedjelja svejedno je kad čemo odmarat tijelo.
duh i dušu odmaramo SVAKI DAN u našem Isusu Kristu.

flower flower flower
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimeuto sij 27, 2009 2:25 pm

Ja se ipak odlucujem za Subotu.


flower bounce
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesri sij 28, 2009 2:37 am

Jevrejin je napisao/la:
Ja se ipak odlucujem za Subotu.


flower bounce

Radujem se,Bog te blagoslovio brate queen
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesri sij 28, 2009 5:46 am

Ti i Luter na ovom forumu ste divni ljudi. Bog vas blagoslovio. Radujem se sto smo se upoznali, pa makar i preko svih foruma na kojima smo se sreli. cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimesri sij 28, 2009 7:13 pm

Hvala Bogu za tebe brate puno.
Sjećal li se kako smo se upozunali kroz rasprave?
I nakraju smo postali prijatelji i sada tako volim čuti tvoja promišljanja koja me blagoslove jako.
Vjerujem da će Bog dati da se jednoga dana svi vidimo uživo.
Trešnja, sjećam se kada sam upoznao i tebe i kada si pristala biti moderator ovdje.
Po vama su veliki blagoslovi Jevrejin i Trešnja- puno vas volim u Isusu i zahvaljujem Bogu za vas.
U svakom danu nek je Bogu slava!
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimečet sij 29, 2009 12:02 am

bounce I love you flower Very Happy sunny
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimečet sij 29, 2009 7:25 pm

Haleluja!
U ovomu danu neka je slava ISUSU KRISTU koji je naš Kralj
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Svaki Novi Dan Iceberg
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
gabriella

gabriella


Broj postova : 18
Registration date : 21.01.2009

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Losi dani krscana..   Svaki Novi Dan Icon_minitimened vel 08, 2009 10:33 am

Zivot jednog krscanina,nije zivot mirne plovidbe.Svaki vernik ima lose dane,bez obzira koliko je svijet!Zapravo ja vijerujem da sto je neko vise predaniji Bogu;ima vise losijih dana,kusnja , i bola..Na srecu vecina krscana zna da Isua spasitelj nije samo u dobrim stvarima sa nama nego i kada stvari krenu naopako!Kada nas pogode teski dani,on ne nestaje govoreci; vraticu se kad sve bude u redu..NE!! ON JE VIJERAN I BRIZAN BAS U SVAKO VRIJEME!!I njega dira svaki nas neprijatan osecaj tokom naseg teskoga perioda.! On saoseca sa nama svaku nasu bol!!Onaj Hriscanin koji se zeli celim srcem predati Bogu ,on ce imati velike borbe i kusnje.Neprijatelj ce ga napadati,kao lav ricuci! A onaj vijernik koji pola Bogu, pola svijetu sluzi.. njemu ce sve ici dobro.Zato budimo radosni kada imamo nevolje i kusnje,.Jer nas je nas Bog odredio za njegovo nebesko carstvo!I mi dok smo na ovoj zemlji moramo nositi nas krst i pretrpeti sve boli, kusnje u koje nas uvodi ovaj svijet!Jer je uzak i trnoviti put koji vodi ka vijecnosti.zato draga sestro,brate vrijedno je pretrpeti borbe na ovome svetu,za vecni mir i radost koja nas ceka vecno sa isusom Hristom.Jos nismo stigli do krvi.pre su Hriscane stavljali na lomacu radi Hrista.!!Jer vrijedno je dati zivot za nasega spasitelja!! Zato izdrzimo do kraja.I nasledicemo vijenac zivota..koji Hrist obeca onima koji ga ljube!! flower
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepon vel 09, 2009 3:49 am

Amin, i hvala za ovakvo jedno silno ohrabrenje.

Ja cesto prolazim kroz mracne trenutke. A i sada sam u velikim borbama da se sto vise udaljim od sveta, svog tela i svega sto me koci da budem blizi nasem Dragom Spasitelju.
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:55 am

kako krasna slika brate...
puno duhovnih asocijacija mi dolazi na pamet gledajući tu sliku
Slava Bogu!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svaki Novi Dan Empty
PostajNaslov: Re: Svaki Novi Dan   Svaki Novi Dan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svaki Novi Dan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hvala Bogu Za Ovaj Novi Dan
» Novi-potpuno osvezavajuci-forum.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Isus Krist- Jedini Spasitelj :: Krist- Uvijek S Nama-
Forum(o)Bir: