Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jeemija 29:13

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Jeemija 29:13 Empty
PostajNaslov: Jeemija 29:13   Jeemija 29:13 Icon_minitimesri lis 17, 2007 3:10 am

"Tražićete me i naći ćete me, ako me tražite svim srcem svojim"
Jeremija 29:13

Poslušajmo Božju Riječ i već sada počnimo tražiti Boga u pokajanju i žarkoj molitvi. On je vjeran i pavedan, dakle vjeran svim svojim obećanjima- pogledajmo obećanje iz navedenog stiha "NAĆI ĆEMO GA" zato već sada počnimo tražiti Gospodina moleći za obnovu naše vjere, za probuđenje u nama, našim obiteljima, lokalnoj crkvi, crkvi općenito, u našemu gradu/selu, državi, regiji, kontnentu i u cijelomu svijetu.
Potražimo stoga Gospodina jer nam je blizu i naći ćemo Ga.
Slava imenu Njegovu!
HALELUJA!
AMEN!
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Jeemija 29:13 Empty
PostajNaslov: Re: Jeemija 29:13   Jeemija 29:13 Icon_minitimesri lis 17, 2007 3:32 pm

[quote="Admin"]"Tražićete me i naći ćete me, ako me tražite svim srcem svojim"
Jeremija 29:13

Ostavimo svoje privatne filozofije na kojima želimo graditi život i otvorimo svoje srce Gospodinu, jer u poniznosti srca i tišini Bog govori. Nije on u buci i vici, nego u lahoru i šapatu. Kad srcem tražimo Gopsodina, tad On ne može da bude slijep i gluh na naše vapaje i traženje.
U sili i snazi Duha Svetoga tražimo Gospodina jer svoju slavu Gospodin objavio je malima i neznatnima a sakrio od mudrih i umnih. Objavio malenina da posrami ono što jest ...
Otvorimo svoje duhovne uši čujmo glas njegvo kako nas zove. Otvorimo svoje duhovne oči i pogledajmo predivna djela što ih za nas čini...
i ako glas mu čujemo, ne budimo srca tvrda..
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Jeemija 29:13 Empty
PostajNaslov: Re: Jeemija 29:13   Jeemija 29:13 Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:58 am

Da, tražimo Ga srca ponizna i budimo mali ljudi ali ljudi velike vjere u ISUSA KRISTA tolike da brda pomjera, da pomjeri brda uspavanosti u našim životima- Bog je svemoguć i nije Mu ništa nemoguće.
Ponizno u traženju Njegova lica iz srca Mu vapijemo Riječi iz Svetoga Pisma:
"Zaklone moj! Utvrdo moja! Bože moj u koga se uzdam!" Psalam 91:2
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Sponsored content





Jeemija 29:13 Empty
PostajNaslov: Re: Jeemija 29:13   Jeemija 29:13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeemija 29:13
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Sola Scriptura- Samo Sv. Pismo :: Biblijski Stihovi-
Forum(o)Bir: