Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?

Go down 
+5
DJ LunaMoon
izrail123
Faith
Trešnja
.........................
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimepon srp 30, 2007 3:57 am

Tako je brate.
Bog nam je oprostio, mi moramo ovisiti o Njegovoj milosti dopuštajući Duhu Svetomu da nas mijenja i oblikuje po volji Božjoj.
AMEN
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimečet kol 21, 2008 3:06 am

Znam da mi Isus prasta, to znam sigurno. To mi pomaze da i ja oprastam drugima.
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 1:15 pm

O da mogu poleteti, i otici otici daleko u izmirenje i odmor koji donose oprostenje i pomirenje, o da mogu odleteti?
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:24 am

O kako je samo divan naš Gospodin koji nam oprašta, koji nas ljubi vječnom ljubavlju.
Slava mu i hvala na sve vjekove!
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:49 am

Luther je napisao/la:
O kako je samo divan naš Gospodin koji nam oprašta, koji nas ljubi vječnom ljubavlju.
Slava mu i hvala na sve vjekove!

Zapazio sam da sto sam stariji to mi je nekako spontanije da oprostim ljudima. Nije da nisam ljut kada mi se cini nepravda, ali ipak se na kraju odlucim za prastanje.

Ali kako sam stariji to sam lukaviji. I to mi se ne svidja. Gledam ovaj zivot i ljude, vidim razne karaktere i to me navodi na opreznost pa se povodim za lukavoscu. A to nije ono sto je Isus rekao: Budite kao deca.
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 3:53 am

Hajde da to ovde uradim.

Zelim na ovom forumu javno oprostiti nepoznatim ljudima koji su me doveli svojim spletkama u opasnost i hteli mi veoma naskoditi.

Oce oprastam im u Ime Hristovo. Oprosti im i Ti. I molim Te blagoslovi ih da i oni upoznaju Tebe.

Bog je nasu porodicu obavestio preko sna. I rekao da se ne brinemo, ali u tom snu nam je recena sta se smera i da ima nekih ljudi uvde gde smo, koji nas ne vole.

Slava Bogu Dragom za zastitu i dobrotu Njegovu veliku.
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 3:05 pm

Slava Bogu za to brate.
I ja često sanjam ono što mi Duh Sveti da,nekad upozorenje ili
mi otkriva tajne o nekom i nećem.
često puta su se ljudi kajali kad sam im ispričala san cheers
mene naravno opominje kad treba Laughing
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimečet vel 12, 2009 11:54 am

Ti si mi tresnja jedna od najdrazis sestara koje sam upoznao preko foruma. Zaista se radujem i cenim tvoju veliku ljubav prema Hristu.


Milo mi je sto svojim zivotom, postupcima i govorom uvek i stalno uzvisujes naseg Dragog Spasitelja Isusa.

Neka tebe, tvoj dom Bog jos obilnije obaspe svojom miloscu i daruje ti bogate darove svoje svetlosti i sile.

Bog te blagoslovio.
[Vrh] Go down
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:51 am

Jevrejin je napisao/la:
Ti si mi tresnja jedna od najdrazis sestara koje sam upoznao preko foruma. Zaista se radujem i cenim tvoju veliku ljubav prema Hristu.


Milo mi je sto svojim zivotom, postupcima i govorom uvek i stalno uzvisujes naseg Dragog Spasitelja Isusa.

Neka tebe, tvoj dom Bog jos obilnije obaspe svojom miloscu i daruje ti bogate darove svoje svetlosti i sile.

Bog te blagoslovio.

Bog je tamo,gdje je čovjek, čovjeku Krist

cheers flower bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?   Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjeruješ li da ti je Bog oprostio grijehe?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: INTRO - Upoznajmo Jedni Druge :: Izmiri Se! Daj Oprost!-
Forum(o)Bir: