Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Božja obečanja-živimo u njima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Trešnja




Broj postova : 90
Registration date : 25.04.2007

Božja obečanja-živimo u njima Empty
PostajNaslov: Božja obečanja-živimo u njima   Božja obečanja-živimo u njima Icon_minitimesub svi 26, 2007 2:48 pm

Ovdje ću pisati o Božjim obećanjima za Njegovu djecu i kako možemo ta obećanja vjerovati i u njima živjeti tj.vidjeti kako se ispunjavaju u našim životima.Naravno i vas pozivam da o tome pišemo;koje obećanje ste stvarno iskusili u svom životu?

"Neboj se jer ja sam te otkupio;
imenom sam te zazvao ti si moj!
Kad preko vode prelaziš s tobom sam
ili preko rijeke neće te preplaviti.
Pođeš li kroz vatru,nećeš izgorjeti,
plamen te opaliti neće."

Izaija 43:1-2


Ovo Božje obećanje sam iskusila puno puta,zaista sam svašta prošla ali ništa me nije srušilo,Bog mi je sve na dobro izveo,i to na očigled svim ljudima da su jednostavno morali priznati "Bog je sa njima".
Bog želi da se pouzdajemo u NJega, i vjerujte istinita Božja rječ se sigurno ispunjava jer je on vjeran.Halelujaa
[Vrh] Go down
Joshua




Broj postova : 2
Age : 47
Registration date : 13.05.2007

Božja obečanja-živimo u njima Empty
PostajNaslov: Re: Božja obečanja-živimo u njima   Božja obečanja-živimo u njima Icon_minitimesub svi 26, 2007 3:50 pm

Meni osobito drag citat kao Božje obećanje je Hebrejima 13:5 "Sigurno te neću ostaviti;nipošto te neću zapustiti" ili još jedan sličan tome " I will never break my covenant with you ; " Neću raskinuti Saveza svog s vama dovijeka " (Suci 2:1)
[Vrh] Go down
 
Božja obečanja-živimo u njima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Sola Scriptura- Samo Sv. Pismo :: Biblijski Stihovi-
Forum(o)Bir: