Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)

Početna stranicaPortailFAQPretraľnikRegistracijaČlanstvoKorisničke grupeLogin

Share | 

Stradali planinari

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
gabriella

Broj postova : 18
Registration date : 21.01.2009

PostajNaslov: Stradali planinari   pet sij 30, 2009 7:43 am

U rujnu 1956.godine tri su se mladica stara izmedju osamnaest i dvadeset jedne godine,popela na vise od tri kilometra visoku planinu u Alpama.sve su trojica pripadala jednoj brojnoj krscanskoj obitelji.Njihov uspon bio je vjezba za rad u gorskoj sluzbi spasavanja.kad se trojica planinara nisu vratila do veceri,oglasena je uzbuna i pokrenuta opsezna potraga za njima.Sledjeceg dana,oko osam sati,spasilacka ekipa upalila je crvene baklje.Otac trojice mladica,koji je cekao u podnozju planine,znao je sto to znaci.njegovi sinovi su mrtvi.Poslije su ga upitali;nije li ti se sav svijet srusio kad si,vidjevsi baklje,da su ti sinovi mrtvi? Nije,ali bilo mi je strasno tesko gledati spasilacku ekipu kako ih nosi niz planinu.Moje srce je zavapilo Bogu;Oce,ne mogu razumjeti tvoje puteve,ali cu se i dalje pouzdavati u tebe,.Tada nisam mogao razumeti zasto se sve to trebalo dogoditi,ali sam shvatio da je sve bilo po bozijoj volji.I znao sam da nisu pali u duboki bezdan,nego u Bozije ruke.jedan je drugi covijek,koji je i sam prozivio velika stradanja,na pogrebu te trojice mladica cuo o Bozijoj Ljubavi.Godinama se opirao Bogu,ali taj put je bio pogodjen ravno u srce, otisao je kuci i pokajao se Bogu,s kojim se toliko dugo borio.Poslije je svjedocio;Moje srce je pronaslo mir,a u bozijoj ljubavi pronasao sam oprost.JEREMIJA 29,11
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Stradali planinari
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.