Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Oslobođenje Ružicinog muža

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimepon pro 08, 2008 8:32 am

Molim vas da se složite spasenje i za oslobođenje demona okultizma kojeg je njen muž dobio preko bioenergetičara i onih koji su se bavili magijom da bi on ozdravio od raka. Danas je slobodan od raka, ali je zauzvrat znao napastvovati obitelj i prijetio im svima smrću.

Hvala.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimesri pro 10, 2008 9:38 am

Ti si nam dao autoritet vjere u ime Isus.
Bože, Ti si rekao da ćemo izgoniti demone. Pred imenom Isus demoni bježe, pred tim imenom srrepe u kidaju u bijeg.
U imenu ISUS donosim Ti OČe muža Ružice da ga oslobodiš, da istjeraš tog demona sada.
U ime Isus. Sada neka demon napusti tog čovjeka i neka se više nikada ne vrati. Isus, Ti zaštiti krvlju svojom taj dom i daj da te sva tas obitelj upozna.
U imenu Isus Ti djeluješ sada o Bože naša jakosti, pobjedniče!
Haleluja!
U imenu Isus!
Amen study
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
ruzica44




Broj postova : 4
Registration date : 30.12.2008

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimeuto pro 30, 2008 4:18 am

Hvala što ste molili za moju obitelj. Zahvaljujem vam jer ste se pridružili mojim molitvama i mislim da smo dosta uspijeli, uz veliku pomoć Isusa, promijenitit. Imala sam miran Božić. Slava Isusu!
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimeuto pro 30, 2008 5:14 am

Gospod da vam bude milostiv, a tvom suprugu na pomoci.

Da li je tvoj muz trazio oprostenje zbog nedozvoljenog mesanja sa magijom ili sotonskom silom?

Ako nije ti se moli za njega, Ruzice. Moli se, pozivajuci se na zasluge Hristove prolivene krvi na Golgoti kao na jedini razlog zasto trazis da te Gospod uslisi i oprosti tvom muzu njegov greh.

Trazi ponizno od Isusa da tvom muzu uracuna zasluge svoje krvi. I da ga stalno okruzuje i ispunjava atmosferom boznaske svetlosti i sile.


Gospod da ti da sto Ga molis, zbog i samo iz razloga zasluga krvi prolivene od Hristova srca puna ljubavi na Golgoti.
[Vrh] Go down
ruzica44




Broj postova : 4
Registration date : 30.12.2008

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimeuto pro 30, 2008 5:21 am

Molim Isusa da mu oprosti sve grijehe koje je počinio, jer on sam se nije pokajao. On sebe smatra bezgriješnim, te da nema razloga tražiti oprost. Zato ja molim Isusa da usliši moju molbu, i oprosti.
[Vrh] Go down
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitimeuto pro 30, 2008 12:50 pm

U ime Isusovo, uzimama vlast nad svakom zlom silom koja je doslka protiv Ruzicina muza i njene obitelji
i zapovjedam demonu bioenergije i okultizma, demonu nasilja i smrti da odstupe istog trena od muza.
U sili i snazi Duha Svetoga, vezem demone u Krv Isusa KRista i bcam pod noge Isusove na Golgotu da on raspolaze s njima.
Proslavi Boze svoju snagu i silu kojom si uz nas!
Proslavi se!
Slava ti Pobjednice, Kralju i Boze nas!
Amen! Slavim te te Boze. amen! cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Oslobođenje Ružicinog muža Empty
PostajNaslov: Re: Oslobođenje Ružicinog muža   Oslobođenje Ružicinog muža Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oslobođenje Ružicinog muža
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Molitva :: Molitva Za Oslobođenje-
Forum(o)Bir: