Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za moje oslobođenje

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimesri pro 03, 2008 9:15 pm

Već dugo vremena imam problema sa cigaretama i požudom i tako sam tužan kada pokleknem i plačem kada ne ostanem vjeran Gospodinu. Dogodi se da po nekoliko dana budem vjeran, pa bi opet pokleknuo u kušnji.

Braćo, molim vas da se složite sa mnom i objavite moju slobodu u Kristu koja mi pripada i da moje srce kuca u svakom trenu samo za Njega i da se radujem kušnjama jer mi je pobjeda baština u Kristu. Amen.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimesri pro 10, 2008 9:31 am

U ime ISUS: objavljujemo poibjedu Isusa Krista nad tvojim životom.

Bože, Ti se sada proslavljaš! U Zoranovo srce daješ slobodu, radost, mir... haleluja!
Bože, neka je slava Tvojemu imenu.
Neka Zoran sada počne skakati od radosti, neka njegovo srce bude iscjeljeno. Ti daješ pobjednički život .
Hvala Ti i slava.
U ime Isus.
Amen
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimepon pro 15, 2008 9:47 am

Braćo moja draga, ja objavljujem svoju slobodu u Kristu Isusu i sve što mi preostaje je održati ovu sloboudu koju sam primio po milosti Njegovoj. Hvala i vama na suosjećanju i molim vas da se pomolite da ostanem jak i nadalje i zauvijek. Amen i Haleluja.
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimepet pro 19, 2008 6:52 am

Zorane na bori se u svojoj sili protiv problema o kojima govoris. Udji u zajednicu sa Isusom. Citaj Pismo, i trazi Bozje lice, upoznaj Boga, i sila novog zivota ispunice celog da ces u milosti Bozjoj hodati pobedonosno u zivotu kao hriscanin.

Ne ti, nego Bog neka pobeduje za tebe. Prepusti Mu se u potpunosti.

Samo gledaj u Njegovo sveto lice, a On ce delati za tebe darujuci ti svoju pobedu.

Veruj coveku koji je imao mnogo iskustva pobeda koje mi je Hristos podario.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimepon pro 22, 2008 9:29 am

Da brate Zorane, kao što je brat Jevrejin koji je veliki molitveni borac rekao: osloni se na Boga i Njegovu silu. Pobjeda je uvijek Njegova.
Stoga, prepusti mu se i ne boj se dragocjena dušo u Božjim očima
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimečet pro 25, 2008 1:09 am

Hvala vam na odgovorima i baš danas mi je dan kušnje, a ne znam da sam se do sada borio u svojoj snazi i na koji način. Tražio sam ga, molim se, govorim u jezicima. Uh da, sve je to dobro ali sve dok mislim da trebam napraviti to i to, po djelima živim i nedam milosti da djeluje, jeli tako braćo!?
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimečet pro 25, 2008 8:26 am

Pravilo pobede je u stavu koji zauzimamo. Da li verujem, imam poverenja u Boga ili ne? Da li GA toliko poznajem kroz citanje o Bogu u Jevandjeljima da se u mom srcu, umu, nalazi uzdanje i verujem da je On moj Osloboditelj i Izbavitelj od svega sto mi stvara problem, bilo cega, cak i od cigareta ili alkohola ili zavisnosti od seksa kao i droga.

Vidi, mi gledamo u Hrista tamo gde mozemo najvise i najbolje da Ga upoznamo, da vidimo kakav je On, a to su knjige Jevandjelja zajedno sa svim knjigama Biblije. Tu u zajednici sa Njim, mi vidimo ko je On kakav je i sta obecava ali i kako ostvaruje svoja vecna obecanja, sva svoja obecanja.

Bog nije covek da laze, sto kaze i obeca to ce uciniti.

Kada tako upoznas Isusa, i Boga vidis kao svoju sigurnost, tada ces verom pocivati u Njemu uzdajuci se u Njega kao svoju Stenu na koju ce te On popeti.

Sta se desava kada znas Boga verom?

Pa ti ces i dalje pusiti, ti ces pustiti da greh vlada tobom, i cekaces da Bog u Hristu izvrsi svoje spasenje za tebe u tebi. On, Spasitelj ispunice tvoj zivot silom i ti ces prestati da cinis greh koji te muci. Ma kako on bio veliki ili strasan i tezak.

Ti ces pustiti Isusa da On ispuni svoje obecanje za tebe, i da te spasi od greha ili poroka koji te muci.

Da li znas kako se to pistize?

Moli se, citaj Pisma i upoznaj Boga. Provodi tako vreme sa Bogom preko Isusa Hrista i On ce ti podariti svoju pobedu. Ti ne treba da se boris protiv svojih poroka i greha, ti trebas da se boris da budes u zajednici poznavanja Boga a Bog ce se boriti protiv tvojh greha i mana.

Ovo kada shvatis, videces kako Bog ispunjava svoja obecanja spasenja od greha.

Da li imas ovako poverenje u Isusa? Ako ne verujes Isusu da je On tvoj Spasitelj i da te On po Bozjem obecanju licno spasava, onda Ga nisi nikada primio u svoje srce verom. Jer ako ne verujes da je On zaduzen da se bori protiv tvojih greha, a ti si zaduzen da Mu dolazis verom ili poverenjem u Njega, tada jos uvek nisi shvatio nacin kako Bog daje pobedu svojoj deci.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimepet pro 26, 2008 1:52 am

Hvala ti Jevrejine na svakoj riječi!

Čitam Evanđelje i Bibliju općenito i hranim se iz nje i primam otkrivenja.
Jednostavno sam došao do trena da sam mislio da znam, a sad ne znam jako puno toga.

Da ne duljim i ne detaljiziram, stanje je ovako.

Dok sam u obitelji i zajednici sa braćom i sestrama, ne pada mi na pamet ništa grešno i bivam ispunjen Njegovom Silom i radošću, ali čim dođem na posao tu bivam napastvovan i neko vrijeme se borim, zapovijedam u Isusovo ime demonskom pritisku da ode od mojih misli i tda prođe pa onda opet i nakon nekog vremena posustanem. To se događalo nekoliko puta, a jednom prilikom kada sam nekolko dana usrajao i počeo raditi na jednom projektu evangelizacije, vidio sam demona i tada sam stao protiv Njega i zapovijedio da ode od mene (Sila Duha je bila na meni tako silno da sam se osjećao koda me je netko uštekao u struju) i on je nestao, a radost pobjede me je preplavila.

Onda opet sam jedno vrijeme bio miran, ali na tom poslu sam povremeno bio kušan požudom i čim bi zadržao pogled jedan tren i u mislima se zadivio, znao sam da sam dao ovlast đavlu i opete tras.

Toliko želim biti ugodan Gospodinu, ali ne znam kako da se ne divim ženskom tijelu i ne pogledam, a kad pogledam odmah se uzbudim u smislu da se cijelo tijelo moje počme tresti (ne iz lagode) i onda čeznem za cigaretom. Jedno je s drugim povezano.

Molim se Gospodinu da očisti moje srce i da vidim žene kao što ih On vidi, ali još uvijek ne uspjevam.

Znači, pobjedu izvojevam, ali ne ostanem postojan u kušnjama kada bi trebao dokazati svoju ljubav prema Njemu, a znam da kušnje dolaze da ih prevladam da bi mi Gospodin dao ono što želi da bi svoj plan ostvario preko mene.
[Vrh] Go down
zoran




Broj postova : 7
Registration date : 03.12.2008

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimeuto pro 30, 2008 2:18 am

Gospodin je divan!

Dao mi je na znanje i uvid o cijeloj vojski anđela koja je sa mnom i sve što trebam je to držati na umu non-stop i na taj način neću uraditi ništa što mu nije ugodno i to i z ljubavi prema Njemu.
Hvala svima koji ste molili za mene jer se očituje fantastičan napredak u mom životu.
Haleluja!
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimepon sij 05, 2009 10:06 am

Dajem slavu Bohu!
Haleluja!
Naš Bog je divan, veliki ratnik koji uvijek pobjeđuje.
AMEN
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitimesri sij 21, 2009 10:24 am

zoran je napisao/la:
Gospodin je divan!

Dao mi je na znanje i uvid o cijeloj vojski anđela koja je sa mnom i sve što trebam je to držati na umu non-stop i na taj način neću uraditi ništa što mu nije ugodno i to i z ljubavi prema Njemu.
Hvala svima koji ste molili za mene jer se očituje fantastičan napredak u mom životu.
Haleluja!

Radujem se s vama Isusu. Njemu slava!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za moje oslobođenje Empty
PostajNaslov: Re: Za moje oslobođenje   Za moje oslobođenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za moje oslobođenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Molitva :: Molitvene Potrebe-
Forum(o)Bir: