Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 slavljenje u lokalnim zajednicama

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
charming




Broj postova : 10
Age : 48
Localisation : Zagreb
Registration date : 27.04.2008

slavljenje u lokalnim zajednicama Empty
PostajNaslov: slavljenje u lokalnim zajednicama   slavljenje u lokalnim zajednicama Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:01 pm

Htjela bi postaviti jedno pitanje.
Zanima me da li u našim lokalnim crkvama glazbenici trebaju raditi na svom glazbenom obrazovanju ili pustiti da bude kako je?
Ja mislim da trebaju, jer ako se trudimo u svjetovnim poslovima biti vrsni i poučeni, trebali bi se potruditi i za našeg Gospoda.
Ne mislim da treba svatko završiti glazbenu školu ali mislim da treba poraditi na kvaliteti onoga što radi.
Koje je vaše mišljenje?
[Vrh] Go down
http://www.charming.bloger.hr
bishof




Broj postova : 1
Age : 70
Localisation : Tuzla BiH
Registration date : 01.10.2007

slavljenje u lokalnim zajednicama Empty
PostajNaslov: Re: slavljenje u lokalnim zajednicama   slavljenje u lokalnim zajednicama Icon_minitimeuto svi 20, 2008 3:19 pm

Pozdrav i Boziji blagoslov. Ja isto mislim da trebaju da se usavrsavaju ili razvijaju. Slavljenje Boga instrumentima i glasovima je jedna od sluzbi. Pa kao sto je ok da se u bilo kojoj sluzbi Bozijoj razvijamo i idemo naprijed. tako je meni logicno da to radimo i u sluzbi slavljenja. Svaka sluzba nosi sa sobom i odredjene odgovornosti, a ja zelim biti "dobri sluga". Naravno najvaznija je ljubav i stav srca, i zela da se Bogu da ono najbolje sto mozemo. Nemislim da svak mora biti neznam kako muzicki obrazovan. Fino je prepustiti se Duhu da te vodi, ali moras ipak nesto imati, da te on ima sa cim voditi. A Bogu je sigurno milo kad razvijamo i umnozavamo talente koje nam je On dao. I opet pozdrav i neka te Gospod blagoslovi i cuva.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

slavljenje u lokalnim zajednicama Empty
PostajNaslov: Re: slavljenje u lokalnim zajednicama   slavljenje u lokalnim zajednicama Icon_minitimeuto svi 27, 2008 4:37 am

Slažem se svama definitivno.
Mislim da treba shvatiti ozbiljno sve što se radi za Gospodina i da to trebamo raditi sa veliom odgovornošću.
Tako i slavljenje.
Svatko tko zna pjevati, svirati... mora to još razvijati, jer ne može da ne poduzme ništa.
Treba se truditi konstantno oko svega što radimo, a tako i oko slavljenja.
Naš slavljenički tim skoro je dobio i violinistu tak da još bolje zvuči.
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
Sponsored content





slavljenje u lokalnim zajednicama Empty
PostajNaslov: Re: slavljenje u lokalnim zajednicama   slavljenje u lokalnim zajednicama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
slavljenje u lokalnim zajednicama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SLAVLJENJE BOGA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Sola Scriptura- Samo Sv. Pismo :: Slavimo Boga-
Forum(o)Bir: