Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kako svjedociti Muslimanu?????

Go down 
+3
dragan
charming
bipsich
7 posters
Autor/icaPoruka
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 8:53 am

Dragi moji zeio bi otvoriti jednu temu :KAKO SVJEDOCITI MUSLIMANIMA s obzirom na kulturu i teologiju .Moram priznati da mnogo je jednostavnije reci Rijec ljudima cija je tradicionalna pozadina "krscanstvo"
HVALA!Neka vas BOG blagoslovi!!!! flower
[Vrh] Go down
charming




Broj postova : 10
Age : 48
Localisation : Zagreb
Registration date : 27.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 12:55 pm

mislim da treba moliti, i tražiti od Gospoda mudrost, ali praktičnog iskustva nemam, znam neke koji su se obratili ali nisu bili gorljivi muslimani
[Vrh] Go down
http://www.charming.bloger.hr
dragan




Broj postova : 3
Registration date : 15.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimesub svi 24, 2008 7:52 am

Baš sam nedavno gledao ovaj video:
https://www.youtube.com/watch?v=-Dzc8PWrqi8

Što mislite o ovome? Dali su ove metode ispravne?
[Vrh] Go down
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: RELIGIJSKA PRICA   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimened svi 25, 2008 6:26 am

ZANIMLJIVO!
[Vrh] Go down
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimened svi 25, 2008 6:29 am

POKRSTAVANJEM MUSLIMANA NISTA SE NE DOBIVA .TI LJUDI TREBAJU OSOBNI ODNOS SA ISUSOM!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
dominik




Broj postova : 44
Registration date : 17.06.2007

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimened svi 25, 2008 12:14 pm

dragan je napisao/la:
Baš sam nedavno gledao ovaj video:
https://www.youtube.com/watch?v=-Dzc8PWrqi8

Što mislite o ovome? Dali su ove metode ispravne?

Ja sam protiv rata i ubijanja.

Ali ovo sto ti misionari rade je vrlo dragocjeno i predivno. cheers Slava Bogu da netko tim arapima nudi svijetlost Isusa. Neka ih Bog blagoslovi i njihov rad. cheers

A sto se tice onih koji su radili prilog, tuzno da takvo sto dolazi iz "krscanske" zemlje. Neutral
[Vrh] Go down
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimened svi 25, 2008 1:41 pm

problem je religija i u ime religija ratovi se vode od postanka svijeta-prm abel i kajin.LJUDI TREBAJU ŽIVOG BOGA. za Busha se zna da je mason kao i cijela ta elita na vrhu .Tako da njegove komentare ne mogu uzeti ozbiljno.treba se dogoditi metanoa(obracenje-promjena smjera ) ostaviti se gresnog i pokvarenog nacina življenja.Pismo nas poziva da nas rat NIJE protiv krvi i mesa vec protiv sila tame .poziv na krizarske ratove i neke inkvizicije cine bezumnici i ljudi koji NE POZNAJU BOGA.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimeuto svi 27, 2008 4:46 am

Jako dobra tema.
Ja imam iskustva i doživljavao sam svašta, a bilo je blagoslovljeno.
Imam za sve dobre video snimke i kratke flesh filmove:
http://www.vjera.net/fles.php
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
rahela

rahela


Broj postova : 2
Registration date : 03.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimečet svi 29, 2008 7:14 am

potpisujem brata dominika.
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimepet svi 30, 2008 5:54 am

Ja sam osobno radikalni kršćanin. Također ne podržavam rat.
Radikalizam znači potpuno se predati Bogu i govoriti Evanđelje Božje u ljubavi svima ne samo muslimanima nego svakomu tko je nespašen kao i poziv na pokajanje onima koji su pali.
Draga braćo i sestre, moramo biti vatreni za Krista i biti spremni dati svoje živote za NJega. Samo On može dati tu snagu, ljubav...

Biblija nas uči da oružje našega ratovanja nije protiv krvi i mesa nego protiv duhovnih sila tame.
Najveće zlo po svijet je pokret New Age i sve religije jer sve idu u tomu pravcu: ujedinjenje svijeta kojim će vladati antikrist. To nas ne smije obeshrabriti da propovjedamo. Naprotiv, mora nas ohrabriti da još više propovjedamo.
Ako želikte primjer propovjedanja iz Hrvatske, evo jednog:
www.krscanska-prorocka-crkva.hr
Mi moramo biti spremni propovjedati u svakom trenutku i ne sustati, jer to je naša dužnost: da navijestimo Evanđelje Božje svima.

Moramo ljubiti one koji nas progone, voljet ih.
Tu beskrajnu ljubav može samo dati Bog kojemu slava u svu vječnost!
Amen
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimened lip 01, 2008 12:55 pm

lol! LUTERU ZANIMLJIVI STRIPICI NA PORTALU-SUPER sunny
[Vrh] Go down
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimesri lip 04, 2008 4:04 am

Da, vidoio sam stripove,a ja ne znam na koji konkretno misliš
[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
bipsich

bipsich


Broj postova : 19
Registration date : 17.04.2008

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:24 pm

sve komplet!!!!!!!!!!!!!! lol!
[Vrh] Go down
Jevrejin




Broj postova : 112
Registration date : 18.04.2007

kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitimesub stu 22, 2008 2:30 pm

Prvo ja mislim da Sveto Pismo jasno uci da bog Kurana nije Bog Biblije.

To mozemo videti po mnogim mestima iz Kurana. Kuran prvo priznaje Bibliju zatim je iskrivljuje a na kraju sasvim negira.

Ujedno, Bog je Jahve a ne naki bog-allah.

U Kuranu se bog allah nigde ne indentifikuje kao Jahve. Ili kako je to izicito cinjeno u Novom zavetu kao Bog Otac.

Zar Kuran nije treca objava istog boga, kako to tvrde muslimani?

Nije, naravno, jer se ne objavljuje isti Bog iz Bilbije Jahve ili ti Otac Bog kog su apostoli posebno isticali kada god su pisali u Njegovo ime.

Kuranski bog je falsifikat pravog Boga Jahvea.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako svjedociti Muslimanu????? Empty
PostajNaslov: Re: kako svjedociti Muslimanu?????   kako svjedociti Muslimanu????? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kako svjedociti Muslimanu?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Humor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Tvoj Kutak-
Forum(o)Bir: