Kršćanski Protestantski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski Protestantski Forum

Smiri se pred Jahvom i njemu se nadaj (Psalam 37:7)
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uigrane scene obraćenja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ramzes

Ramzes


Broj postova : 24
Age : 114
Localisation : Egipat, Keopsova piramida, prizemlje
Registration date : 14.05.2007

Uigrane scene obraćenja Empty
PostajNaslov: Uigrane scene obraćenja   Uigrane scene obraćenja Icon_minitimeuto lip 12, 2007 6:42 am

[Vrh] Go down
http://www.globalegyptianmuseum.org/
Luther
Admin
Luther


Broj postova : 423
Age : 38
Localisation : Balkan
Registration date : 14.04.2007

Uigrane scene obraćenja Empty
PostajNaslov: Re: Uigrane scene obraćenja   Uigrane scene obraćenja Icon_minitimesri lip 13, 2007 6:41 am

Bila je isto tako jedna cura koja je dolazila kod nas u Evandjelicku crkvu jer joj se svidjala atmosfera, nutkali su je da primi Isusa, ali to ona nije ucinila, dolazila je nekoliko punih godina, drzala Bibliju u ruci, izgledala je kao obracena, medjutim, istina je kasnije dosla na svoje, ljutila se za svaku sitnicu kad joj tko ne bi udovoljio. Citava zajednica pokusala joj je izaci u susret misleci da je u problemima. Ziger osobno je s njom razgovarao i otkrio sve navedeno - da ne cita Bibliju, dosta svjetovnih stvari i da je pricala lazi koje su izgledale preuvjerljivo. Vjerujem da su mnogi koji su je culi, a koji nas neznaju povjerovali tome i nasli se u zabludi. Mitove je lako skrojiti, a nitko se ne upita da li su mitovi zbilja istiniti, a mitovi su izmisljotine koji ljude vode do jos veceg ponora.

Da ja, Ziger, ne poznajem pastora osobno, povjerovao bih u lazi koje je ona izmisljala!

Obracenje se netreba namijestati i toga nema u istinskoj crkvi jer covjek govori ono sto je zbilja osjetio, odnosno dozivio. Bog zna svacije srce i on ce suditi!

[Vrh] Go down
http://protestantizam.bloger.hr
DJ LunaMoon
Admin
DJ LunaMoon


Broj postova : 82
Age : 39
Localisation : Orasje
Registration date : 20.04.2007

Uigrane scene obraćenja Empty
PostajNaslov: Re: Uigrane scene obraćenja   Uigrane scene obraćenja Icon_minitimesri lip 13, 2007 6:52 am

Ta cura laze, zato sto ja znam da laze !!!!!!!!!!!!

Laze laze laze !!!!!!!!!!!!!!

Zato sto mi, koji smo vodjeni Duhom Svetim, ne tjeramo nikoga da laze, a pogotovo neki pastor koji tu sluzbu nije mogao dobiti bez izobilne milosti Duha Svetoga!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na nama je da one koji se obrate upozorimo na posljedice toga sto nece da priznaju naseg Gospodina JAVNO!
Gospodin Isus je zelio da mi Njega javno priznamo. Tko god se Njega postidi ovdje na zemlji - postidjet ce se i njega nas Gospodin na nebu!!!!!!!!!!!!

Ja sam osobno svjedocanstvom za Krista pridobio 12 ljudi (simbolican broj), ne kanim stati! Ali svi koji su bili obraceni djelovanjem Duha Svetoga kroz mene, bili su pred zestokim kritikama od mene ako ne budu svjedocili za Krista! Zasto? Zato sto ako Ga mi ne priznamo javno, ne govorimo o Njemu, on se gasi u nama zato sto mi odbijajuc da drugima kazemo da grijese zapravo prihvatamo greske tih ljudi i onda postajemo dio njihovih greski!!!!!!!!!!!!!

Covjek se ne moze druziti sa alkoholicarem i govoriti mu kako je to u redu sto on pije, a ima Krista u sebi!!!!!!!!!!!!

Od tih 12 ljudi koje sam doveo u Kristovu blizinu, samo jedan je odlucio da svima svjedoci za Krista u svemu sto radi, a i rijecima. I on je i danas samnom u Kristu i Kristovom miru.

Ostalih 11, odbili su da ikome ista kazu o svojem obracenju jer smatraju da ce ih drugi odbaciti i proglasiti LUDIM. S toga su nastavili se druziti sa pogresnim ljudima i propadati zajedno s njima u alkoholu.

Ne svjedociti svoje obracenje znaci propast!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/djlunamoonsound
Faith

Faith


Broj postova : 151
Age : 42
Localisation : Zagreb
Registration date : 04.05.2007

Uigrane scene obraćenja Empty
PostajNaslov: Re: Uigrane scene obraćenja   Uigrane scene obraćenja Icon_minitimesub lip 23, 2007 1:13 am

Ja želim samo ovo reći, po plodovima će se prepoznati.
ako si uistinu doživio obraćenje, tada ne možeš,
a da ne govoriš, dapače, vičeš, što ti je Gospodin učinio!
Tada bi to bilo kao da si dobio na lutriji, novac zakopao,
a i dalje si gladan, žedan i živiš na ulici. ( slikovito rečeno)
Na kraju zbog primljenih talenata i milosti koje nismo pravilono upotrebljavali i koristili na prodslavu Njegova Imena odgovarati ćemo.
Kome je više dano, više će se od njega iskati!
Treba dopustiti da Bog zahvati u život čovjeka i tada ako je to istinski tada će vidjeti i plodove obraćenja, susreta s Bogom Živim, i o tome će govoriti.
Pa koja je bit svjedočenja?
Naravno proslava Njega, a i učvršćivanje vjere drugih koji slušaju što Bog čini i dokaz da je naš Bog i danas živ, a ne neki mit, kao što to današnje vrijeme govori i da si sami posvijestimo silu i snagu, ljubav i nježnost Gospodina kada se čujemo što nam se dogodilo!
Ukratko!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uigrane scene obraćenja Empty
PostajNaslov: Re: Uigrane scene obraćenja   Uigrane scene obraćenja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uigrane scene obraćenja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kršćanski Protestantski Forum :: Crkva-Tijelo Kristovo :: Evangelizacija-
Forum(o)Bir: